Ātra piegāde Ētra atpakaļsūtīšana Drošs maksājums Oficiāls veikals

READY FOR THE FUTURE

READY FOR THE FUTURE

READY FOR THE FUTURE

READY FOR THE FUTURE

Samsonite widens its worry-free travel scope once more. With the integration of newly engineered smart features, travelling becomes much easier and more satisfying than ever before. Thanks to the integrated (and removable) Powerbank, You will never be without power charge anymore. The external USB port guarantees a quick and smooth connection to Your case.
KABĪNES BAGĀŽAS MEKLĒTĀJS

KABĪNES BAGĀŽAS MEKLĒTĀJS

KABĪNES BAGĀŽAS MEKLĒTĀJS

KABĪNES BAGĀŽAS MEKLĒTĀJS

ATRAST PERFEKTU ROKAS BAGĀŽAS LIELUMU

Dažādām aviosabiedrībām ir atšķirīgi noteikumi attiecībā uz izmēru un svara rokas bagāžā. Dažas aviosabiedrības var iekasēt papildu maksu, ja rokas bagāža ir pārāk smaga vai pārāk liela, vai varat pieprasīt reģistrāciju bagāža lidmašīnā triumā. Ja tas viss šķiet mulsinoši, neuztraucieties. Samsonite palīdzēs jums pieņemt pareizo lēmumu par ceļojumā ar lidmašīnu, kas būtu brīvs no stresa.

Paturiet prātā, aviokompānijas, ar kuru lidojat izmērus un dubultā pārbaudiet to rokas bagāžas lielumu aprakstītos norādījumus (garums x platums x dziļums). Neaizmirstiet koferi pārbaudīt uz svaru, dažas aviosabiedrības var nosvērt savu ceļsomu pirms iekāpšanas lidmašīnā. Samsonite ir daudzi ierosinājumi attiecībā uz katru no aviosabiedrībām, tādējādi jūs varat būt pārliecināti, ka jūs atradīsiet ko jūms īsti piemērots. Lūdzu, ievērojiet: mēs esam priecīgi publicēt jaunāko informāciju par rokas bagāžu, bet joprojām iesakām testēt ar savu aviokompāniju pirms ceļojuma, jo bagāžas izmēri var mainīties.

GO SPORTIVE

GO SPORTIVE

GO SPORTIVE

GO SPORTIVE

GO SPORTIVE

With Neopulse lightweight polycarbonate hard suitcase, which perfectly succeeds in combining lightness and strength thanks to self-reinforced design with extra protective corners. 

With Light-Shock we have once pushed the limits of innovation by creating its lightest hardside collection with a maximum impact resistance.

Both of these Made in Europa luggage can be combined with Paradiver-Light packed with new optimized features and refreshed and refreshed under the sign of aesthetic continuity and practical enhancement. This successful range is now lighter than before and comes with a fresh  new look that stays true to the original.  

DISNEY FOREVER

DISNEY FOREVER

DISNEY FOREVER

DISNEY FOREVER

Modernas un sievišķīgas somas 

Disney somas ir domātas ne tikai bērniem. Esat nostalģiski un atklājiet brīnišķīgu Disney mūžīgi līniju pieaugušo Disney faniem. Jautri, moderni un sievišķīgas rokassomas ir ideāls papildinājums jebkurai Disney kolekcijai, skaisti izrotāta ar Minnie Mouse smalku printu pasteļa toņos un ādas izskata detaļām.

Plašs modeļu spektrs, tostarp Minnie Mouse, kosmētikas somiņa, ceļojumu soma un rokassomu uz pleca... kāpēc ne visu kopā!

SIEVIEŠU MUGURSOMAS

SIEVIEŠU MUGURSOMAS

SIEVIEŠU MUGURSOMAS

SIEVIEŠU MUGURSOMAS

Sievietei uz darbu, kas radīta speciāli priekš biznesa ar rafinētu, greznu dizainu. Ar noņemamo dator somu paredzētu Ipad klēpjdatoram, šī rokassoma ir ļoti praktiska un ir laba organizēta, ir ideāla kombinācija uzņēmējdarbības un sieviešu rokassomiņai.

DARĪJUMU BRAUCIENĀ AR NAKŠNOŠANU

DARĪJUMU BRAUCIENĀ AR NAKŠNOŠANU

DARĪJUMU BRAUCIENĀ AR NAKŠNOŠANU

DARĪJUMU BRAUCIENĀ AR NAKŠNOŠANU

PIELĀGOT MOBILO BIROJU UN DRĒBES

Kā biznesa ceļotāju, jūs sagaida vislabākais, kāpēc jums nevajadzētu sarežģīt bagāžu? Ļaujiet mums sniegt jums Samsonite bagāžas savākšanas ideāli līdzsvarotu abos variantos Mobile Office drēbes ar minimālu izmēru un maksimālu elastību. Tas kabīnes bagāžas savākšanai nodrošinās visefektīvāko organizāciju, lai varētu nokļūt līdz nākamajai sanāksmei, ar daudz laika un izvairītos no gaidīšana lidostās bagāžas pārbaudē. Meklēt rokas bagāžu ar opcijām vai modeļiem ar noņemamu klēpjdatora somu izmantošanai salonā, nodrošinot efektīvu aizsardzību, kā arī papildus funkcionalitāti.

Pro-DLX5

Pro-DLX5

Pro-DLX5

Pro-DLX5

PAREDZĒTA ZINOŠIEM BIZNESA CILVĒKIEM

Paredzēta zinošiem biznesa cilvēki, šo jauno Samsonite uzņēmuma kolekcijas paaudzi, tagad ir pat vieglāk un ir vairāk modeļu, nekā iepriekš. Pievērsta uzmanība drošībai un uzlabota organizācija, tajā pašā laikā ievērojami samazinot svaru, PRO DLX5 der biznesa ceļotājam un profesionāļu vajadzībām. PRO: lieliska izvēle DLX5.

HAPPY SAMMIES

HAPPY SAMMIES

HAPPY SAMMIES

HAPPY SAMMIES

KOFERIS AR PAPLAŠINĀJUMU

KOFERIS AR PAPLAŠINĀJUMU

PĀRVED MĀJĀS VĒL VAIRĀK ATMIŅAS

Katrs ceļotājs novērtēs paplašinājumu somu priekšrocības, ļauj tām safasēt vairāk vai mazāk vienumu, ja nepieciešams. Samsonite paplašinājumu bagāžas kolekcija ir lieliska izvēle, ja vēlaties atstāt vairāk vietas papildus detaļām un iepirkumu pārvešanai. Palielinātu iepakojuma ietilpību, šie paplašinājuma koferi un somas dos jums lielāku elastību, neatkarīgi no tā, vai esat biežs ceļotājs, vai esat ceļojumā tikai vienu reizi gadā.