Mūsu rekomendācijas

Ātra piegāde Ētra atpakaļsūtīšana Drošs maksājums Oficiāls veikals

READY FOR THE FUTURE

READY FOR THE FUTURE

READY FOR THE FUTURE

READY FOR THE FUTURE

Samsonite widens its worry-free travel scope once more. With the integration of newly engineered smart features, travelling becomes much easier and more satisfying than ever before. Thanks to the integrated (and removable) Powerbank, You will never be without power charge anymore. The external USB port guarantees a quick and smooth connection to Your case.
KABĪNES BAGĀŽAS MEKLĒTĀJS

KABĪNES BAGĀŽAS MEKLĒTĀJS

KABĪNES BAGĀŽAS MEKLĒTĀJS

KABĪNES BAGĀŽAS MEKLĒTĀJS

ATRAST PERFEKTU ROKAS BAGĀŽAS LIELUMU

Dažādām aviosabiedrībām ir atšķirīgi noteikumi attiecībā uz izmēru un svara rokas bagāžā. Dažas aviosabiedrības var iekasēt papildu maksu, ja rokas bagāža ir pārāk smaga vai pārāk liela, vai varat pieprasīt reģistrāciju bagāža lidmašīnā triumā. Ja tas viss šķiet mulsinoši, neuztraucieties. Samsonite palīdzēs jums pieņemt pareizo lēmumu par ceļojumā ar lidmašīnu, kas būtu brīvs no stresa.

Paturiet prātā, aviokompānijas, ar kuru lidojat izmērus un dubultā pārbaudiet to rokas bagāžas lielumu aprakstītos norādījumus (garums x platums x dziļums). Neaizmirstiet koferi pārbaudīt uz svaru, dažas aviosabiedrības var nosvērt savu ceļsomu pirms iekāpšanas lidmašīnā. Samsonite ir daudzi ierosinājumi attiecībā uz katru no aviosabiedrībām, tādējādi jūs varat būt pārliecināti, ka jūs atradīsiet ko jūms īsti piemērots. Lūdzu, ievērojiet: mēs esam priecīgi publicēt jaunāko informāciju par rokas bagāžu, bet joprojām iesakām testēt ar savu aviokompāniju pirms ceļojuma, jo bagāžas izmēri var mainīties.

GO SPORTIVE

GO SPORTIVE

GO SPORTIVE

GO SPORTIVE

GO SPORTIVE

With Neopulse lightweight polycarbonate hard suitcase, which perfectly succeeds in combining lightness and strength thanks to self-reinforced design with extra protective corners. 

With Light-Shock we have once pushed the limits of innovation by creating its lightest hardside collection with a maximum impact resistance.

Both of these Made in Europa luggage can be combined with Paradiver-Light packed with new optimized features and refreshed and refreshed under the sign of aesthetic continuity and practical enhancement. This successful range is now lighter than before and comes with a fresh  new look that stays true to the original.  

MŪSU Jaunākās inovācijas

MŪSU Jaunākās inovācijas

MŪSU Jaunākās inovācijas

MŪSU Jaunākās inovācijas

MŪSU Jaunākās inovācijas

Dzimis, lai dotos ceļā. Jūs pāriet uz pilsētas ritmu. Mēs izveidojam perfektus pavadoņus 24 stundas diennaktī. Mēs Jūtam dzīvi, lai Jūs izbaudat pilsētas dzīvi un ritmu. Atrodoties ceļā, tas ir dzīvesveids. Tas ir daudz vairāk nekā tikai nokļūšana no punkta A uz punktu B. HI-TECH ATBILST AUGSTAI ENERĢĒTIKAI Mēs koncentrējamies uz to, lai padarītu smago ceļošanu vieglu, lai jūs varētu turpināt kustēties, izpētīt, izpildīt, izbaudīt. TEHNOLOĢISKĀS INOVĀCIJAS Tas atrodas mūsu DNS. Mēs veidojam produktus, kas ir paredzēti, lai jūs varētu turpināt un turpināt savu iesakto.

PORTATIVO DATORU SOMAS VINAI

PORTATIVO DATORU SOMAS VINAI

PORTATIVO DATORU SOMAS VINAI

PORTATIVO DATORU SOMAS VINAI

Portatīvo datoru somas viņai

Rafinēts, šiks dizains Paturot prātā, ir izveidota Samsonite īpašā biznesa līnija. Izsmalcinātajā, elegantajā dizainā ir planšetdatora maisiņš un / vai klēpjdatora nodalījums dažādiem ekrāna izmēriem. Šīs praktiskās, organizētās klēpjdatoru somas ir ideāla biznesa rokassomu kombinācija.

LAPTOP SOMAS VIŅAM

LAPTOP SOMAS VIŅAM

LAPTOP SOMAS VIŅAM

LAPTOP SOMAS VIŅAM

LAPTOP SOMAS VIŅAM 

Lieliska visu jūsu priekšmetu organizēšana Klēpjdatora lietošanai, kurš bieži pārvietojas, izvēlieties biznesa somu ar īpaši izstrādātu klēpjdatora nodalījumu. Gaidiet lielisku vērtīgo elektrisko ierīču aizsardzību, vienlaikus nodrošinot citu priekšmetu glabāšanu. Neatkarīgi no tā, vai meklējat oficiālu biznesa vides stilu vai mierīgāku versiju lietošanai koledžā vai atpūtai, Samsonite ir visas iespējas, kas jums varētu būt vajadzīgas, ieskaitot klēpjdatoru mugursomas ar riteņiem. Nepalaidiet garām dažas no īpaši ērtajām funkcijām, piemēram, izturīgiem polsterējumiem, pretslīdes siksnām, ērtiem rokturiem un praktisku ikdienas organizāciju

Pro-DLX5

Pro-DLX5

Pro-DLX5

Pro-DLX5

PAREDZĒTA ZINOŠIEM BIZNESA CILVĒKIEM

Paredzēta zinošiem biznesa cilvēki, šo jauno Samsonite uzņēmuma kolekcijas paaudzi, tagad ir pat vieglāk un ir vairāk modeļu, nekā iepriekš. Pievērsta uzmanība drošībai un uzlabota organizācija, tajā pašā laikā ievērojami samazinot svaru, PRO DLX5 der biznesa ceļotājam un profesionāļu vajadzībām. PRO: lieliska izvēle DLX5.

BĒRNU KOFERIS

BĒRNU KOFERIS

BĒRNU KOFERIS

BĒRNU KOFERIS

BĒRNU KOFERIS

Sapņu ceļojums kopā ar DreamRider! Apskatiet mūsu fantastisko jauno bērnu koferu kolekciju, kas garantēs, lai ikviena ceļojuma pieredze būtu sapnis! Ja laimīgie mazie braucēji, laimīgs brīvdienu ceļojums visai ģimenei. Rotaļīgs dizains palīdz padarīt lidostās pavadīšanas laiku jautrāku. Ideāli ceļojuma pavadoņi gan mantām gan drēbēm. Viegls salona izmēra koferis, svet tikai 1,8 kg ar ietilpību 25L. Aprīkots ar mīkstu gumijas apdari, kas pasargā mazos pirkstus pakošanas laikā. Izturīgi riteņi, viegli satverami siksnas rokturi drošai braukšanai, kā arī vilkšana aiz siksnas, kas vienlaikus darbojas kā plecu siksna un bagāžas siksna. Pieejams ļoti pašs rakstu spektrs. Šie koferi paredzēti bērniem līdz 8 gadu vecumam vai līdz 50kg. 

SAMONITE BUSINESS

SAMONITE BUSINESS

SAMSONITE BUSINESS

Būsim godīgi - mēs nevaram iedomāties ikdienu bez saviem iecienītākajiem viedierīcēm. Lai Jūsu vērtīgās ierīces būtu drošībā ceļā no mājām uz biroju un atpakaļ, Jums nepieciešama biznesa soma, kas aizsargā tās pret ikdienas skrambām un sitieniem. Samsonite piedāvā biznesa somu klāstu, kas piemērotas jebkuram klēpjdatoram, viedtālrunim un planšetdatoram līdz 17,3 ”. Jūsu biznesa soma ir jūsu pastāvīgais pavadonis visas dienas garumā, lai kur jūs dotos un kad jūs dotos. Kāpēc neizvēlēties kvalitatīvu un drošu?